هدف از دستگاه لیزر چه میباشد

به طور خلاصه هدف از دستگاه لیزر افزایش مخاطب است واین مخاطب می تواند در هر سایتی به صورت متفاوت کار نماید . به صورت مثال شما با دستگاه لیزر سایت فروشگاهی به فروش اکثر و برندینگ خوبتر می رسید , ولی با دستگاه لیزر سایت خبری شما تنها به بازدید کننده اکثر و در سود مرتبه السکای خوب تر و در آخر برندینگ خوب تر دست پیدا میکنید . اما این نکته را هم گوشزد کنم که برای افزایش مخاطب دستگاه لیزر وب سایت به تنهایی کافی نیست و عواملی موئثری دیگری هم میباشند که در رشد و توسعه و گسترش یک تارنما نقش بسزایی دارا‌هستند . اهمیت دستگاه لیزر در چیست؟ احتمالا بعداز مطالعه نوشته فوق این سوال در ذهنتان پیش آمده باشد که اهمیت دستگاه لیزر چیست؟

دستگاه لیزر را از کجا شروع کنیم

دستگاه لیزر به طور کلی به دو بخش تقسیم میگردد , دستگاه لیزر داخلی ( On – page SEO ) و دستگاه لیزر خارجی ( Off – page SEO ) دستگاه لیزر داخلی ۳۰ % و دستگاه لیزر خارجی ۷۰ % از فاکتور های درجه بندی موتور های جستجوگر را تشکیل عرضه می کنند . دستگاه لیزر داخلی به طور کلی دربرگیرنده مورد ها پایین می شود :

تولید محتوا
استاندارد بودن قالب
لینک و پیوند بیلدینگ داخلی
متاتگ ها

ولی هر مورد از عناوین بالا نیاز به یک سرفصل مجزا دارند البته هر سایتی به صورت کلی با رعایت این نکات میتواند بخش اکثر ای از روند دستگاه لیزر وب سایت را طی نماید و در لغت ها مهم معدود رقابت جایگاه قابل قبولی را اخذ نماید . البته دستگاه لیزر خارجی سایت به‌این راحتی ها نمی باشد و کمی خطرناک است چرا‌که بخش اکثر ای دستگاه لیزر ی خارجی پباده سازی تارنما به مبحث پیوند بیلدینگ و یا همان دریافت لینک از دیگر تارنما ها بستگی دارد و در شرایطی‌که این کار به صحت و بدون رعایت اصول پیوند سازی اخذ شود ممکن از صدمات جبران ناپذیری به یک سایت بزند , لذا در همین راستا به زودی مقالاتی با عنوان دستگاه لیزر خارجی و لینک بیلدینگ ایجاد می‌کنیم تا این دو مبحث را به خوبی توضیح دهیم &# شرکت روتک ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *