اولی تصاویر از تونل منحصربه‌فرد زیرزمینی ایلان ماسک را ملاحظه کنید

پاییز پارسال بود که ایلان ماسک ذکر کرد که ترافیک‌ها را با ایده‌های جدیدش از بین می برد . او به جای ایجاد کرد دوربین مداربسته ارزانهای پرنده برای شلوغ کردن عرش شهر , ایده تشکیل داد تونل زیرزمینی را مطرح کرد تا مردم به واسطه شهری منحصر در ذیل زمین بتوانند از ترافیک‌های تراز شهر بگریزند و سریع‌تر به مقصد برسند .

ایلان ماسک که در حال حاضر به جهت توفیق دوربین دوربین مدار بسته در عالم سر و صدای زیادی به پا کرده , از ایده‌های جدیدی حرف می‌گوید ; از دوربین مداربسته ارزان فضاپیمای توریستی برای بردن گردشگران ثروتمند به فضا تا ایجاد شهری منحصر در زیر زمین . همین یک‌سری هفته پیش بود که کلیپی ویدیویی در امر ایجاد شهر تحت زمینی منتشر شد و نظر بخش اعظمی را به خود جلب کرد . وی برای از لا به لا بردن ترافیک شرکتی ویژه به اسم The boring Company را تاسیس کرد .

در این ویدیو شبیه‌سازی شده می‌توانستیم ایستگاه‌های مختلفی در سطح شهر را ببینیم که اتومبیل‌ها را به پایین زمین می‌برند . دوربین مداربسته ارزان جابه‌جایی اتومبیل‌ها در‌این تونل حدود ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت بوده و توانایی رفت‌ و آمد به مناطق گوناگون شهر در این ویدئو ممکن شده است . با این حال از ایده تا اجرا مدام مسافت متعددی وجود دارد . ایلان ماسک جدیدا کلیپ و تصاویری از این تونل منتشر کرده که باعث نا امیدی عده‌ای شده است . این ویدیوها نشان میدهند که ایلان ماسک هم‌اکنون در اکنون تشکیل داد تونل‌های شبکه‌ای زیرزمینی است . اتومبیل‌های به واسطه سورتمه‌هایی الکتریکی که دوربین مداربسته ارزانی بیش از ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دارا هستند , جابه‌جا میشوند . احتمالا حرف بیان کردن راجع به این ایده جذاب و هیجان‌انگیز باشد البته به حیث می رسد که با دیدن این ویدیوها , کسی حاضر به ریسک کردن و سپردن دوربین مداربسته ارزان خود به دست ایده و ابزار ایلان ماسک نباشد!

Play Video
دانلود
هنوز مشخص و معلوم نیست که ماسک برای ایجاد این تونل , مجوز رسمی را اخذ کرده باشد یا این که نه؟ به دنبال با تصاویر و ویدوهای بیشتری از تونل درست شده توسط ایلان ماسک در پروسه اولیه را ببینید .

Play Video
دانلود
در کلیپ بالا میتوانید مسیر تونل را ملاحظه کنید تا سورتمه جابه‌جا کننده دوربین مداربسته ارزان تا سقف دوربین مداربسته ارزان ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت جرکت کند .

Play Video
دانلود
در ویدیو بالا می توانید صفجه حفاری تونلی را مشاهده کنید که می‌تواند تا ده برابر , سریعتر بچرخد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *